Pogotowie Komputerowe 24 / 7


Nasze pogotowie komputerowe świadczy usługi na terenie miasta Augustowa oraz okolic (dawnego województwa suwalskiego). Działamy od poniedziałku do niedzieli, 24 godziny na dobę. Dla nas nie ma nieodpowiednich godzin, pracujemy o każdej porze dnia i nocy, także w święta. Jesteśmy dyspozycyjni oraz elastyczni, dostosujemy się do każdego klienta i jego preferencji. Poprzez takie rozwiązanie nie stracisz swojego cennego czasu na rozłącznie sprzętu i dojazd do serwisu. Działania nasze wykonujemy w sposób bezpieczny dla Państwa sprzętu oraz danych. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz poufność informacji.

Diagnoza
Decyzję o skorzystaniu z naszych usług podejmiesz dopiero po zapoznaniu się z diagnozą oraz wyceną naprawy. Jeżeli wezwanie dotyczy sprawy, którą da się przewidzieć, koszt usługi poznasz podczas rozmowy drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Nasz dojazd na terenie miasta Augustowa jest bezpłatny.

Naprawa
Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać u Klienta. W przypadku uszkodzeń poważniejszych, zabieramy sprzęt do serwisu, natomiast po naprawie odwozimy go na miejsce.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny, SMS'owy, WhatsApp, Signal bądź drogą elektroniczną (e-mail, Gadu-Gadu, Skype).

© 2020 reset.augustow.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
^ WRÓĆ DO GÓRY