O firmie


Na rynku augustowskim w obecnej formie firma działa siódmy rok.

Naszą dziedziną jest teleinformatyka, pasją serwis komputerowy, a obszar działalności to Augustów i okolice. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji rządowych mających kilka, kilkanaście bądź kilkadziesiąt komputerów. Oferujemy doraźne usługi oraz stałą obsługę informatyczną. Zapewniamy instalacje teletechniczne, opiekę informatyczną, serwis komputerowy, zabezpieczenia, usługi IT, wsparcie oraz sprzedaż  sprzętu komputerowego (nowego, używanego, oraz poleasingowego) wraz z oprogramowaniem.


Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych usług oraz satysfakcji klienta. Cechą naszą jest dyspozycyjność, uczciwość, wytrwałość oraz fachowe i profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej pozwala nam rozwiązać każdy napotkany problem. Po wizycie naszego specjalisty na pewno nie będziesz rozczarowany. Dzięki nam polubisz swój sprzęt komputerowy oraz radiotelekomunikacyjny i zapomnisz o problemach dotyczących jego użytkowania.

Jako jedna z nielicznych firm świadczymy usługi w siedzibie Klienta, bez konieczności dowożenia sprzętu do naszego serwisu.  W większości przypadków naprawa komputera, przywrócenie sprawności systemu operacyjnego, usunięcie wirusa/trojana bądź jakakolwiek inna usługa komputerowa dokonywana jest u Państwa. O tym... ,iż jest to duże udogodnienie nie muszę wspominać. Dzięki takiemu systemowi pracy na terenie miasta Augustów i okolic (dawnego województwa suwalskiego) jesteśmy bardziej elastyczni. Dojazd na terenie Augustowa jest bezpłatny. W przypadku bardziej skomplikowanych usterek sprzęt odbierany jest od Państwa przeważnie na maksymalnie 2-5 dni. W takim przypadku, każdorazowo wystawiany jest protokół przyjęcia sprzętu, na podstawie któregoż następuje wydanie przez serwis powierzonego sprzętu.
 
Z naszej strony mogą Państwo wyczytać, iż nasz serwis komputerowy pracuje cały tydzień, 24 godziny na dobę. Proszę się nie obawiać,  że pora na kontakt telefoniczny do nas jest nie odpowiednia - przyjęliśmy politykę dostępności dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Komputery odmawiają współpracy niezależnie od przyjętych ram czasowych w najmniej spodziewanych momentach. Proszę dzwonić - jesteśmy na to przygotowani!

Dodatkowo oferujemy:
- Budowa sieci komputerowych (LAN, WLAN, dLAN)
- Monitoring - telewizja przemysłowa CCTV: IP & AHD (przewodowy oraz bezprzewodowy)
- CB Radio / CB Radia - sprzedaż, montaż, serwis
- Nawigacja / Nawigacje GPS - sprzedaż, serwis, aktualizacja
- Kosztorysowanie


RESET jest płatnikiem podatku VAT.

© 2020 reset.augustow.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
^ WRÓĆ DO GÓRY